Avrupa yakası nakliyat

ileEmir Nakliyat

Avrupa yakası nakliyat

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Emir nakliyat Avrupa yakası nakliyat firmamız 1992 yılından beri İstanbul’da şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir. Avrupa yakası’ında İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan firmamız 25 yıldır parsiyel taşımacılık, ambar taşımacılığı ve evden eve nakliyat faliyetlerini sürdürmektedir. Başta İstanbul Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un ve tüm Türkiye’nin her bölgesine’de hizmet vermekteyiz.Emir nakliyat olarak kaliteli ve dürüst uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız firma olarak her türlü araç tedarik etmekteyiz evden eve nakliyat ve fabrika nakliye araçlarımız ile İstanbul Avrupa yakasının  yükünü taşıyoruz.

İstanbul Avrupa yakası nakliyat

Emir Nakliyat Taşımacılık Firmamız Güleryüzü Personeliyle Kaliteli Ve Ekonomik Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetini Yılın 365 Günü Her Satti Müşterilerine Hizmet Verir.

Evden eve nakliyat, Şehir içi nakliyat, Şehirler arası nakliyat, Ambar taşımacılığı
Parsiyel taşımacılık, Kamyonetçi, Nakliyeci
Nakliyeciler, Fabrika nakliyat, Ofis taşımacılığı, Şehir içi nakliyat fiyatları
Şehir içi nakliyat firmaları


Zeytinburnu,Bakırköy,Bahçelievler,Ataköy,Florya,Beşiktaş,Şişli,Kağıthane,Fatih,Bağcılar,Esenler,Küçükçekmece,Büyükçekmece ilçelerinde hafta içi ve hafta sonu bize 7/24 ulaşabilirsiniz

 

Web; www.nakliyattasimacilik.net adresinden de ulaşabilirsiniz .

Avrupa Yakası Emir Nakliyat

Bize Ulaşın:

02126646604

05439600960

Yazar hakkında

Emir Nakliyat editor

Emir Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

TIKLA ARA
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin

Tasarım PMG tarafından yapılmıştır .