SEFAKÖY NAKLİYAT FİRMALARI – EMİR NAKLİYAT

ileEmir Nakliyat

SEFAKÖY NAKLİYAT FİRMALARI – EMİR NAKLİYAT

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu


Sefaköy nakliyat firmaları Emir nakliyat taşımacılık adı ile 1992 yılında İstanbul’da kurulmuş firmamız Sefaköy nakliyat firmaları arasında en eski firmasıyız. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız müşterilerine ucuz ve kaliteli nakliye taşımacılık  hizmetleri sunmaktadır. Sefaköy nakliyat firmaları aradığınızda doğru adresi Emir nakliyat firmasıdır. Sefaköy evden eve nakliyat, Sefaköy parsiyel taşımacılık, Sefaköy ambar taşımacılığı ve kargo hizmetleri vermektedir. Açık ve kapalı tır, kamyon, kamyonet ve panelvan araçlar ile müşterilerine malzemelerine uygun araç tahsis edilmektedir. Ürünleriniz ister paletli ister kolili veya askılı olsun her türlü nakliye ve taşıma işlerinizi uygun fiyatlara taşımaktayız. Evden eve nakliyat taşımalarınızı ambalajlı, paketlemeli, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktayız. Ayrıca; depolama hizmeti de vermekteyiz. Sefaköy Emir nakliyat firmamızın müşteri temsilcilerini arayarak araç talep edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Şehir içi ve şehirler arası karayolu taşımacılığı nakliyat işi yapan firmamız 25 yıllık sektörel deneyimi uzman ekibi profesyonel ve güncel teknolojileri kullanarak yaptığı nakliye hizmeti veren öncü firmalar arasında yer alıp müşteri memnuniyeti ön planda tutarak sektörün lider firması olmayı başarmıştır.

SEFAKÖY ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

İstanbul içerisinde tüm ilçelere mahallelerine şehir içi nakliyat taşımacılık hizmetleridir.

Sefaköy şehir içi nakliyat

SEFAKÖY ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Türkiye geneline karayolu ile yapılan şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmetleridir.

Sefaköy şehirler arası nakliyat

SEFAKÖY PARSİYEL TAŞIMACILIK

Aynı güzergahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliyat taşımacılık hizmetleridir.

Parsiyel taşımacılık

Parsiyel taşımacılık

SEFAKÖY AMBAR TAŞIMACILIĞI

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara nakliyat taşımacılık hizmetleridir.

Sefaköy ambar taşımacılığı

SEFAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehir içi ve şehirler arası ev ofis ve büro taşıma işlerinizi ambalajlı, paketlemeli, marangozlu ve sigortalı taşıma hizmetleridir.

Sefaköy evden eve nakliyat

İnfo@nakliyattasimacilik.net
Www.nakliyattasimacilik.net

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Yazar hakkında

Emir Nakliyat author

Emir Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Tasarım PMG tarafından yapılmıştır .