ESENLER NAKLİYAT | EMİR NAKLİYAT

ileEmir Nakliyat

ESENLER NAKLİYAT | EMİR NAKLİYAT

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Esenler nakliyat firmamız 1992 yılında İstanbul’da Emir nakliyat taşımacılık ismi ile nakliye sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Esenler evden eve nakliyat taşımacılık işlerinizi yeterli deneyime sahip profesyonel kadromuzla son teknoloji ekipmanlarıyla ev ve ofis taşımalarını ambalajlı, paketlemeli, asansörlü, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktadır. Esenler şehir içi nakliyat işyerleri, tekstil, fabrikalar ve limanlar arası taşıtmak istediğiniz yük ve eşyalarınızı sorunsuz ulaştırmada kolaylık sağlamaktadır. İstanbul içerisinde tüm ilçelere mahallelerine nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir. İstanbul şehirler arası taşınacak ürün ve malzemenin ebat, ölçü ve tonajına uygun araçlar göndererek taşıma esnasında zarar görmemesini sağlamaktayız. Parça eşya ve parsiyel taşıma yüklerinizi birleştirerek ekonomik anlamda ucuz fiyatlara taşınmasını sağlamaktayız. Esenler Emir Nakliyat firmamıza müşteri destek hattımızı arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Şehiriçi şehirler arası karayolu taşımacılığı nakliyat işi yapan firmamız 25 yıllık sektörel deneyimi uzman ekibi profesyonel ve güncel teknolojileri kullanarak yaptığı nakliye hizmeti ilegarantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti veren öncü firmalar arasında yer alıp, müşterilerine verdiği güven ilede sektörün lider firması olmayı başarmıştır.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT 

İstanbul içerisinde tüm ilçelere mahallelerine evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Şehir içi nakliyat taşımacılık

Şehir içi nakliyat

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT 

Türkiye geneline karayolu ile yapılan taşımacılık hizmetleridir . Şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetleridir.

Şehirler arası nakliyat

AMBAR TAŞIMACILIĞI 

Ambarlara gelen eşyalarınız istediğiniz fabrika alanı veya ev adresinize teslim edilir veya ambarlara teslim edilir.

Ambar taşımacılığı

PARSİYEL TAŞIMACILIK 

Aynı güzelgahta bulunan teslimat noktalarına gönderilen ürünlerin teslimini yapmaya yönelik nakliye hizmetini ifade eder.

Parsiyel taşımacılık

Parsiyel taşımacılık

FUAR TAŞIMACILIĞI 

Katılacağınız fuar kongre seminer merkezine götürmek istediğiniz stand makina vs gibi eşyalarınızın taşıma hizmetidir.

Şehirler arası nakliyat (0543) 960 09 60

Fuar taşımacılığı

EVDEN EVE NAKLİYAT 

Evden eve nakliyat şehir içi şehirler arası ev ofis büro eşylarınızın taşıma işlemidir.

Evden eve nakliyat İstanbul

Evden eve nakliyat

ESENLER EVDEN EVE NAKLİYAT, ESENLER NAKLİYAT, ESENLER ŞEHİR İÇİ NAKLİYE, ESENLER OFİS TAŞIMACILIĞI, ESENLER AMBAR TAŞIMACILIĞI, ESENLER ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT, ESENLER NAKLİYAT FİRMALARI, ESENLER NAKLİYE FİYATLARI, ESENLER NAKLİYE…

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Yazar hakkında

Emir Nakliyat author

Emir Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Tasarım PMG tarafından yapılmıştır .