İSTANBUL NAKLİYAT AMBAR TAŞIMACILIĞI | EMİR NAKLİYAT

ileEmir Nakliyat

İSTANBUL NAKLİYAT AMBAR TAŞIMACILIĞI | EMİR NAKLİYAT

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

İstanbul nakliyat ambar taşımacılığı Emir nakliyat firmamız öncelikli olarak İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat ambar taşımacılığı parsiyel taşımacılık parça eşya nakliye gibi kara yolu taşımacılığı yapan firmamız öncelikleri kesinlikle müşteri memnuniyetine dayalıdır.

İstanbul nakliye ambarı firmamızın ana hizmet alanı “Karayolu Yük Taşımacılığı”dır. Bu kuruluş amacı doğrultusunda İstanbul nakliye ambarı EMİR  NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK olarak firmamız, her türlü yükünüzü, talep ettiğiniz taşıma şekli ile, profesyonel bakış açısına sahip uzman lojistik kadrosu aracılığı ile bir noktadan diğer noktaya güven içerisinde taşımaktadır.

Genç ve dinamik bir yapımız var.

İstanbul nakliye ambarı

EMİR NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK İstanbul nakliye ambarı, nakliye sektörünü hassas dağıtım zinciri olarak kabul eder. Bu doğrultuda imza attığı projelere konsantere olur. Ekibimiz zincir taşıma metodlarına tüm inceliklerine detaylı olarak vakıftır. Tüm müşterilerimize standartların üzerinde, beklentileri fazlasıyla karşılayan bir hizmet veririz.

Parsiyel taşımacılık

Parsiyel taşımacılık

MİSYONUMUZ;

EMİR NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK, yenilikçi lojistik hizmetler sunan lider bir şirkettir. Hizmetlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

EMİR  NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK var olma sebebibimiz, amacımızdır

EMİR  NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK Amacımız, lojistik sektörünü, bugün geldiği noktadan çok daha ileri düzeyde bir noktaya taşımak; aslen yaptığımız iş olan lokasyonlar arası taşıma, depolama ve teslim etme sürecini, sektörel anlamda da gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ;

EMİR NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK Lojistikte fark yaratarak ve sürekli büyüyerek, liderlik konumunda bir marka olmak.

EMİR  NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK Olmak istediğimiz nokta çok uzakta değil

Lojistik sektöründe yakaladığımız güven ve istikrar, geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor. Bu istikrar çerçevesinde, geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Yaşattığımız değerler, aslında bugüne kadar getirdiğimiz güvenli taşımacılık, planlalı ve tam zamanında teslimat ile geleceği şekillendirmemizde önemli rol oynuyor.

Lider olmak ama en önemlisi ‘lider kalmak’

EMİR  NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK Vizyonumuzu istikrarlı büyüme, lider olmak ve en önemlisi lider kalmak üzerine konumlandırdık. Bu anlayış ile bugün ve daima birlikte olmak dileğiyle.

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

 

Yazar hakkında

Emir Nakliyat editor

Emir Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

TIKLA ARA
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin

Tasarım PMG tarafından yapılmıştır .