İkitelli Nakliyat – Nakliye Firmaları

ileEmir Nakliyat

İkitelli Nakliyat – Nakliye Firmaları

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

İKİTELLİ NAKLİYE

İkitelli nakliye firmaları arasında en eski firmasıyız. 1992 yılından beri İkitelli nakliye şirketimiz siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir hizmet sunmaktadır. İkitelli nakliye denilince akla ilk gelen Emir nakliyat ve taşıma firması olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul İkitelli nakliyat olarak evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, ambar taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Emir nakliye şirketimiz uzman personelimizle donanımlı ve yeni model kamyon kamyonetlerimizle İstanbul İkitelli nakliyat sektöründe büyümeye devam ettirmektedir. Deneyimli işinin ehli ekibimizle müşterilerine rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti vermektedir.

Emir nakliyat müşterilerine beklentilerine uyumlu hareket etmektedir. 26 yıllık köklü geçmişiyle evden eve taşıma, şehir içi nakliye, şehirler arası nakliye, ambar taşımacılığı sevkiyatlarını üst düzey tecrübeyle nakliye ve taşımacılığın her alanında kendini kanıtlamış mükemmel hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Evden eve nakliyat ve ofis büro taşıma gibi uzmanlık gerektiren taşıma işlerinizi ambalajlı, paketlemeli, marangozlu ve sigortalı olarak taşımakta ve son teknoloji ekipmanları ile insan gücünü kullanarak müşterilerine hızlı ve güvenli nakliye ve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Emir nakliyat firmamız İstanbul’dan Türkiye il sınırlarının her noktasına yük ve eşyalarınızı sorunsuz şekilde ulaştırmaktadır.

Şehirler arası gidecek yüklerin ölçü, ebatı ve ağırlığına göre ayırıştırılarak parça eşya taşıma, parsiyel taşıma veya komple taşıma hizmetlerini vermekteyiz. Ucuz fiyatlara kaliteli hizmeti esas alarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmayı hedeflemektedir. Oteller, fabrikalar, işyerleri ve limanlar arası nakliye transferlerini zamanında ve kaskolu olarak taşımaktadır. Fuar taşımacılığı, askılı tekstil ürün taşımacılığı, koli taşımacılığı ve paletli malzeme taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Titiz ve dürüst çalışma ilkelerimizle faliyetlerimize devam etmekteyiz.

İkitelli bölgesindeki müşterilerimizin nakliye aracı ve taşıma ihtiyacı olduğunda destek hattı birimine taşınacak ürün ve malzemenin nereden nereye taşınacağı ve ölçüsü ağırlığını bildirmeleri yeterli olacaktır. Hızlı ve güvenli taşımanın adresi Emir nakliyat; tercih sizden kaliteli hizmet bizden. İstanbul İkitelli Emir nakliyat lojistik taşımacılık firmamız yılın 365 günü 7/24 hizmet vermektedir. Siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Bize müşteri temsilcilerimizi arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.

İkitelli nakliye

İkitelli nakliyat


(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Yazar hakkında

Emir Nakliyat author

Emir Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Tasarım PMG tarafından yapılmıştır .