Beşiktaş Nakliye |Nakliyat Taşıma

ileEmir Nakliyat

Beşiktaş Nakliye |Nakliyat Taşıma

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Beşiktaş nakliye firması Emir nakliyat 1992 yılında kurulmuştur. Beşiktaş şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir. İşinde uzman personelimizle siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşıma vadetmektedir. Beşiktaş evden eve nakliyat taşıma işlemlerini ücretsiz ekspertiz ekibimiz yerinde tespit ve fiyatlandırma olanağı sunmaktayız. Ayrıca; ambalajlı, paketlemeli, marangozlu ve sigortalı olarak eşyalarınızı taşımaktayız. Uygun fiyata hızlı bir şekilde hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Emir nakliye şirketimiz bünyesinde açık kapalı kasa kamyon kamyonet araçlarımız mevcuttur. Beşiktaş nakliye firması olarak her zaman güleryüzlü ekibimizle sizlere mükemmel bir hizmet vermek için profesyonel kadromuzla yeni model araçlarımız ile her türlü nakliye desteği sunmaktayız.

İstanbul Beşiktaş bölgesinde semt sakinlerine özel indirim ve ödeme kolaylığı sağlamaktayız. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına aynı kalitede ve garanti de hizmet sağlamaktadır. Eşyalarınıza taşıma süresi boyunca firmamız tarafında sigorta yapılmakta ve böylece garanti altına almaktayız. Beşiktaş Emir nakliye şirketimiz; Fabrika, atölye, limanlara hergün zamanında nakliyat ve taşıma işlerinizi ulaştırmaktadır. Evden eve nakliyat ve ofis eşyalarınızın nakliyesi adreslerinden alınması asansörlü araçlarla yapıldığından taşıma esnasında yaşanacak olumsuzluklarında önüne geçmiş olmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu bağlamda eşyalarınızın cinsine göre kullandığı kaliteli ambalaj malzemeleri ile en sağlıklı hizmeti vermektedir. Böylece müşterilerimiz her hangi bir şekilde mağduriyet yaşamazsınız. İstanbul Nakliyat, taşımacılık sektöründe her bütçeye uygun koşullarda taşıma, hizmetini kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Beşiktaş ilçesinde nakliye ihtiyacınız olduğunda firmamızın müşteri destek hattını 7/24 arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Yazar hakkında

Emir Nakliyat editor

Emir Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

TIKLA ARA
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin

Tasarım PMG tarafından yapılmıştır .