Etiler Nakliye | Nakliyat Taşıma

ileEmir Nakliyat

Etiler Nakliye | Nakliyat Taşıma

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Etiler nakliye ve taşıma ihtiyacınız olduğunda Emir nakliyat siz değerli müşterilerimize 1992 yılından beri Etiler nakliyat olarak hizmet vermektedir. Etiler şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliye işlemlerini bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet sunmaktadır. İşinde uzman profesyonel kadromuzla son model açık kasa veya kapalı kasa kamyonet kamyon araçlarımızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Etiler evden eve nakliyat ve ofis büro taşımalarını profesyonel personelimiz ile ambalajlı, paketlemeli, marangozlu ve sigortalı olarak taşımaktadır.

İstanbul Etiler merkezli çalışan nakliyat firmamız Türkiye’nin dört bir yanına aynı kalitede ve garanti de hizmet sağlamaktadır. Eşyalarınıza taşıma süresi boyunca firmamız tarafında sigorta yapılmakta ve böylece garanti altına almaktayız. Fabrika, atölye, limanlara hergün zamanında nakliyat ve taşıma işlerinizi ulaştırmaktadır. Evden eve nakliyat ve ofis eşyalarınızın nakliyesi adreslerinden alınması asansörlü araçlarla yapıldığından taşıma esnasında yaşanacak olumsuzluklarında önüne geçmiş olmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu bağlamda eşyalarınızın cinsine göre kullandığı kaliteli ambalaj malzemeleri ile en sağlıklı hizmeti vermektedir. Böylece müşterilerimiz her hangi bir şekilde mağduriyet yaşamazsınız. Nakliyat, taşımacılık sektöründe her bütçeye uygun koşullarda taşıma, hizmetini kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Emir nakliyat Etiler nakliye şubemizi 7/24 arayarak araç talebinde bulunabilirsiniz.

(0543) 960 09 60

(0212) 664 66 04

Arama Butonu

Yazar hakkında

Emir Nakliyat editor

Emir Nakliyat Firmamız İstanbul’da 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılık hizmeti vermektedir.

TIKLA ARA
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On InstagramVisit Us On Linkedin

Tasarım PMG tarafından yapılmıştır .